Certyfikaty

Certyfikaty i członkostwa

Langowski Logistics jest członkiem międzynarodowych stowarzyszeń logistycznych i posiadaczem prestiżowych certyfikatów, takich jak GMP+, HACCP czy ISO. Dzięki nim, nasze procedury stają się bardziej efektywne, a my możemy oferować najwyższą jakość.

Certyfikat ISO 9001 świadczy o wysokim poziomie profesjonalizmu i zgodności Systemu Zarządzania firmą z normami branżowymi.

Certyfikat HACCP potwierdza zgodność firmy ze standardami i procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa żywności podczas transportu

Certyfikat GMP+ gwarantuje przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pasz, zapewniając, że spełniają wymagania dotyczące ich składu.

DUNS to globalny, dziewięciocyfrowy numer identyfikacyjny firmy, nadawany przez Dun&Bradstreet, lidera w dostarczaniu informacji.

Certyfikat AEO (Authorized Economic Operator) umożliwia korzystanie z uproszczonej procedury celnej.

Certyfikat GS1

Certyfikat GS1 pozwala na stosowanie unikalnych kodów kreskowych oraz standardów GS1, co ułatwia monitorowanie produktów w łańcuchu dostaw oraz wymianę danych z partnerami handlowymi na globalną skalę.

Izba zabezpiecza prawa i reprezentuje interesy swoich członków przed organami państwowymi i międzynarodowymi organizacjami z branży TSL.

FIATA troszczy się o interesy zawodowych spedytorów, zapewniając jednocześnie wysoki standard świadczonych przez nich usług.

Ponadnormatywni to jedno z największych stowarzyszeń w Polsce i Europie obsługujących ładunki Project Cargo dla firm z branży TSL.

JCtrans Logistics Network to globalna sieć, która gromadzi spedytorów i dostawców usług logistycznych z różnych zakątków globu.

Misją GLA jest promowanie globalnego handlu i transportu towarów poprzez środki transportu takie jak drogi powietrzne, morskie i lądowe.

AerOceaNetwork to globalna sieć łącząca przedsiębiorstwa spedycyjne z całego świata, oferująca kompleksowe rozwiązania logistyczne.

Bycie częścią sieci Lognet Global gwarantuje dostęp do kompleksowych i konkurencyjnych rozwiązań logistycznych na globalną skalę.

IFC8 zapewnia, że te przedsiębiorstwa oferują usługi na najwyższym poziomie i spełniają surowe wymagania finansowe.

WCA Projects  łączy przedsiębiorstwa z doświadczeniem w realizacji projektów komercyjnych, wojskowych lub rządowych.

XLP to globalna sieć skupiająca specjalistów w obszarze obsługi ładunków Project Cargo, umożliwiając współpracę na skalę międzynarodową.

The New Silk Road Network (NSRN) gromadzi przedsiębiorstwa logistyczne operujące w obszarze Nowego Jedwabnego Szlaku.