Magazyny w Polsce – sprawdź nasze lokalizacje.

magazyny z obsluga logistyczna
6 kwietnia, 2023

Magazyny w Polsce – sprawdź nasze lokalizacje.

Langowski Warehouses oferuje 4 własne magazyny klasy „A+” o łącznej powierzchni 44 000 m kw. w strategicznych lokalizacjach w Polsce.

Magazyny Langowski Warehouses to nowoczesne magazyny z obsługą logistyczną, składy celne, a także magazyny czasowego składowania w strategicznych lokalizacjach w Polsce – Gdańsku, Gdyni, Warszawie i Łodzi. Dodatkowo wspierane są one przez własną agencję celną. Wyposażone są w nowoczesny sprzęt przeładunkowy, system WMS umożliwiający klientom kontrolę nad powierzonymi towarami. Magazyny są doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla importerów i eksporterów, ale i dla branży e-commerce.

magazyny polska

Magazyn Gdańsk

Magazyn w Gdańsku zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Terminala Kontenerowego DCT – Baltic Hub, autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S7. Oferuje pełną obsługe logistyczną, a w tym m.in. przeładunki, przepakowywanie i paletyzację, ważenie i etykietowanie, streczowanie oraz konfekcjonowanie i dystrybucję towarów dla branży e-commerce. Łączna powierzchnia magazynowa to 17 500 m kw.

Magazyn Gdynia

Magazyn w Gdyni to kolejny nowoczesny magazyn Langowski Warehouses. Zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie terminali kontenerowych BCT i GCT. Oprócz typowych usług jak składowanie krótko, czy długoterinowe oferuje także usługi przeładunkowe, przepakowywanie i paletyzację, streczowanie, ważenie i etykietowanie oraz także konfekcjonowanie i dystrybucję towarów m.in. dla branży e-commerce. Łączna powierzchnia magazynowa w Gdyni to 6 400 m kw.

Magazyn Warszawa

Magazyn w Warszawie zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie dróg ekspresowych oraz autostrady A2. Dzięki specjalnie wyznaczonej powierzchni pełni także funkcję magazynu czasowego składowania, a także składu celnego. Łączna powierzchnia magazynowa wynosi 10 000 m kw.

Magazyn Łódź

Magazyn w Łodzi zlokalizowany jest w sąsiedztwie kolejowego terminala kontenerowego, autostrady A1 i A2 oraz drogi ekspresowej S8. Oferuje pełną obsługę logistyczną. Pełni zarazem funkcję magazynu czasowego skłaodwania, ale i składu celnego. łączna powierzchnia magazynowa wynosi 8 300 m kw.